Sprzątanie w samochodzie

Czym jest auto detaling?

Auto detailing to proces polegający na kompleksowym czyszczeniu, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dzięki niemu możemy podnieść walory estetyczne i użytkowe pojazdu oraz zwiększyć jego wartość. W Warszawie funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w auto detailingu. Jednym z liderów na lokalnym rynku jest bez wątpienia auto detailing warszawa. Usługi oferowane w tym salonie detailingowym są najwyższej, światowej jakości, między innymi dzięki świetnym umowom partnerskim z czołowymi dostawcami kosmetyków samochodowych.

Przygotowanie auta

To pierwszy proces, na który składa się mycie poszczególnych części samochodu. Zaczynamy od mycia kół, silnika, a następnie przechodzimy do dogłębnego czyszczenia. Kolejnym etapem jest suszenie samochodu. Najważniejsze jest oklejenie i zabezpieczenie auta przed korektą. W dzisiejszych czasach za pomocą specjalnych autokosmetyków, możemy sprawić, że lakier samochodu będzie wyglądał jak nowy. Ponowne lakierowanie pozwala na polepszenie tego efektu, jednak maszyna polerska w rękach osoby niedoświadczonej wyrządzi więcej szkód niż pożytku. Za pomocą auto detailing warszawa jesteśmy w stanie usunąć rysy widoczne na karoserii. Proces ten polega na nałożeniu specjalnego wosku na powierzchnię samochodu, który chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników. Co więcej nadaje jej połysk oraz pozbawia zamgleń.

Zabezpieczenia

Nałożenie wosku jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem i wzmocnienie wcześniejszych efektów naszej pracy. Należy pamiętać, że szczególnie podatne na uszkodzenia są powierzchnie poziome (w tym na przykład maska silnika). Pamiętajmy więc, aby takie powierzchnie zabezpieczać częściej, jednak zgodnie z zaleceniami producenta kosmetyków. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie powierzchni kwarcowej na karoserię pojazdu. Wykonując ten zabieg w auto detailing Warszawa właściciel pojazdu otrzymuje dwuletnią gwarancję na nałożoną powłokę.

Gdzie w Warszawie?

W Warszawie istnieje wiele miejsc, gdzie auto detailing warszawa jest możliwy do wykonania. Ten proces staje się coraz bardziej popularny. Ceny zależą od jakości świadczonych usług auto detailing warszawa
i wymagań stawianych przez klienta. Zwykle za usługę pełnego detailingu pojazdu przyjdzie nam zapłacić od 1200 do 2000 złotych. Zapewniam jednak, że efekt końcowy będzie tego wart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 6 =